Rokio

Může být ve zdravotní kartě i nějaký kladný údaj?

Mám tím na mysli, že by tam nebyly jenom nemoci, úrazy, operace, trvalé zdravotní znevýhodnění apod., ale také kupříkladu vyšší IQ, lepší reflexy, velmi nízká nemocnost atd.

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, třeba skupina krve Rh+.

Další odpovědi
Drap

Ne, k čemu by to bylo? Koleno bolí stejně doktora věd jako pitomce. Reflexy zjistí každý doktor při běžném vyšetření. Jak má vysokou nemocnost, pozná právě z té zdravotní karty.

sesednizkola

Ne, rozhodne nemuze. Co pises mi zni hrozne divne a mozna i trosku smesne kdyby tam bylo, i kdyz vubec nedokazu napsat proc.

Šidlo

lepšie reflexy a zdravá (nie nízka hmotnosť – tá je zlá) hmotnosť budú vo výsledkoch vyšetrení

ak máte mindráky zo svojej zdravotnej karty, a súčasne nie ste schopní z nej vyčítať pozitívne údaje, zvážte terapiu a študujte viac biológiu