Může být toto ve fotbale efektivnějí než doposud?

http://www.spor­t.cz/fotbal/e­vropske-ligy/clanek/641429-nova-strategie-braneni-standardek-golman-za-malym-vapnem-a-pet-hracu-na-care.html#hp-sez

Nejlepší odpověď
Mirdas

Při nejmenším to může soupeře zaskočit.
Ovšem do budoucna v tom nevidím cosi převratného.

Další odpovědi
Kelt

Pokud bude mužstvo jenom bránit, klidně může do té brány jít 10 lidí, nedostanou gól, ale taky žádný nedají a fotbal ztratí svou atraktivitu. Pokud mužstvo neútočí, nemůže dát branku. Pokud jedno mužstvo brání a nejde celý zápas za půlku a pak udělá jednu úspěšnou akci tak je to na úkor fotbalu. Bohužel rozhodující jsou peníze.