dnb

Může být tohle možné…?

Napadlo mě, zda-li je možné, např. zde na odpovědích, že se uživatelé mezi sebou neznají, ale přitom jsou kamarádi. Např. uživatel A a uživatel B se v soukromých zprávách mezi sebou hádají, že má ten blbý názory a odpovědi a ten druhý zase takový a makový odpovědi a ve finále sedí někde např. na pivě, baví se co doma atd. a vůbec netuší že jsou uživatel A a uživatel B.
Já si myslím, že s vysokou pravděpodobností to možné je, ale jaký názor máte vy?

Nejlepší odpověď
Funna

možné je všechno a náhoda je blbec…ale že by se zrovna 2 hádali tady a zároveń se znali v životě, aniž by to tušil,i je hodně malá pravděpodobnost, protože tahle skutečnost obvykle dřív, nebo později vyjde najevo…

Další odpovědi
gecco

Já myslím, že to zase tak moc pravděpodobné není…
😉
Jednak – uživatelů, kteří mají za uplynulých 30 dnů aspoň 4 body (čili se, řekněme, jednou za týden přihlásili) je tu cca 1200 – což je cca 0,012 % populace ČR (tedy je dost nepravděpodobné už to, že by se dva osobně potkali).
A druhak – pokud se s někým v nějaké ´realitě´ hádáš (apod. – ´znáš´ se s ním, máš ´bližší´ vztah), v jiné realitě jej, pravděpodobně, poznáš taky.

anonym

Tak to bych docela uvítala, píšu si tady s lidmi a velmi milými, o kterých si myslím, že kdybychom se znali, byli bychom dobří přátelé.
Třeba by se docela dobře mohlo stát i to, že ten, se kterým se tady škorpím se mnou potí krev v posilovně, nebo mi škube vlasy u kadeřníka, šťourá se mi v zubech v zubárně, servíruje jídlo atd.
To bych se docela pobavila, kdyby tomu tak bylo, možná bychom si i popovídali, v klidu a pohodě, třeba by mě přestal brát jako tu, co mu v jednom kuse odporuje a já jeho jako toho, kterej je snad pořád jen namol, jinak by to nemohl snad ani napsat 🙂

Mc Merkurion

myslím si,že je to možné.a nejen to,i že se to stává,oni totiž někteří lidi,když se schovají za anonymitu internetu,tak se chovají jinak než ve skutečnosti >>> tudíž se nemohou poznat…
ad gecco: pravděpodobnost a statistika jsou vědní obory,náhoda je sviňa…

Lamalam

Taková dvojice by se rychle navzájem poznala.

Emefej

Velice málo pravděpodobné.

gecco

Mc Merkurion → já vím…
😉
Proto píšu o nepravděpodob­nosti, nikoli nemožnosti.