Avatar uživatele
dnb

Může být tohle možné…?

Napadlo mě, zda-li je možné, např. zde na odpovědích, že se uživatelé mezi sebou neznají, ale přitom jsou kamarádi. Např. uživatel A a uživatel B se v soukromých zprávách mezi sebou hádají, že má ten blbý názory a odpovědi a ten druhý zase takový a makový odpovědi a ve finále sedí někde např. na pivě, baví se co doma atd. a vůbec netuší že jsou uživatel A a uživatel B.
Já si myslím, že s vysokou pravděpodobností to možné je, ale jaký názor máte vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3459 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Funna

možné je všechno a náhoda je blbec…ale že by se zrovna 2 hádali tady a zároveń se znali v životě, aniž by to tušil,i je hodně malá pravděpodobnost, protože tahle skutečnost obvykle dřív, nebo později vyjde najevo…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Já myslím, že to zase tak moc pravděpodobné není…
😉
Jednak – uživatelů, kteří mají za uplynulých 30 dnů aspoň 4 body (čili se, řekněme, jednou za týden přihlásili) je tu cca 1200 – což je cca 0,012 % populace ČR (tedy je dost nepravděpodobné už to, že by se dva osobně potkali).
A druhak – pokud se s někým v nějaké ´realitě´ hádáš (apod. – ´znáš´ se s ním, máš ´bližší´ vztah), v jiné realitě jej, pravděpodobně, poznáš taky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Tak to bych docela uvítala, píšu si tady s lidmi a velmi milými, o kterých si myslím, že kdybychom se znali, byli bychom dobří přátelé.
Třeba by se docela dobře mohlo stát i to, že ten, se kterým se tady škorpím se mnou potí krev v posilovně, nebo mi škube vlasy u kadeřníka, šťourá se mi v zubech v zubárně, servíruje jídlo atd.
To bych se docela pobavila, kdyby tomu tak bylo, možná bychom si i popovídali, v klidu a pohodě, třeba by mě přestal brát jako tu, co mu v jednom kuse odporuje a já jeho jako toho, kterej je snad pořád jen namol, jinak by to nemohl snad ani napsat 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

myslím si,že je to možné.a nejen to,i že se to stává,oni totiž někteří lidi,když se schovají za anonymitu internetu,tak se chovají jinak než ve skutečnosti >>> tudíž se nemohou poznat…
ad gecco: pravděpodobnost a statistika jsou vědní obory,náhoda je sviňa…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Taková dvojice by se rychle navzájem poznala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Velice málo pravděpodobné.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gecco

Mc Merkurion → já vím…
😉
Proto píšu o nepravděpodob­nosti, nikoli nemožnosti.

před 3459 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek