Může být sněhová vločka buňkou sněhuláka?

Nejlepší odpověď
jirkajirka

Zas až tak velká ptákovina to neni. Malému dítětí na otázku co je to,, buňka?" mohu to vysvětlit timto přirovnáním.Vločka a sněhulák.

Další odpovědi
Mozeq

S blížící se vánoční náladou si myslím že to tak je, padá na náš svět po buňkách a my ho „sestavíme“ do podoby sněhuláka 🙂

f44

Ještě se zeptej, zda umí sněhulák plavat, a já začnu věřit na reinkarnaci

gecco

Jak su ještě ´poránu´ zblblej, četl jsem, zda může být vločka bundou sněhuláka…
Nevěřícně jsem si to přečet´ ještě jednou.
A mezitím mi došlo, že může být i buňkou, i bundou…
😉

kubik!

V případě, že tomu věříte, tak určitě může být… Určitě se najde spousta lidí, které se to bude zdát jako hloupost, ale nejdůležitější je věřit :)

RyuzakiKate

Náhodou, z filosofickýho hlediska může :) ale z biologickýho je to kravina, protože není živej že jo :P
Jak říká jirkajirka, zvídavému děcku by to mohlo pomoct v představivosti, to se mi fakt líbí.

ponovotny

v případě, že by člověk mohl být bůh – jeho stvořitel
Doplňuji:
hned jak napadne půjdu si najít nějakého sněhuláka, vyberu mu tu prostřední kouli a udělám sněhulačici

gecco

F44 – jasně, že sněhulák umí plavat…
😉

f44

gecco, a kolik udělá bazénů? A víš, o čem mluvím?

gecco

Bazénů netuším, ale jeden nám proplaval trasu viz mapka…
Takž eumí.
😉
http://www.ma­py.cz/zakladni?me­reni-vzdalenosti&x=14­.7962602&y=47­.6930768&z=12&l=0&rm=95B­EoxMP0qgQ.gzHgSNgtWgos­g5GgYoWtX8gTbgys5G2­gYogN9g8s8-TVgQ4HmgZ4YggRtggxg3CgSS­VHXWLTg.S-PgYsBjgW8f5Og­X3NEgdAYbg5KgTfg8qgTd­gVDgTc

f44

UTFG Michal Kolesa

gecco

O Kolesově fascinaci plaváním (a zejména plavajíími ženami) vím – ale co má společného se sněhulákem?