Rokio

Může být schizofrenik ten kdo slyší hlasy, ale zároveň ví, že jde o halucinace a dokáže s tím normálně žít?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Lgee

ano

Mc Merkurion

jiná odpověď

… on s tím dokáže dost často normálně žít > problém má jeho okolí, když ho to chytne …hlasy slyšíme všichni, akorát někdo holt nerozlišuje mezi skutečností a halucinací …
… tyto stavy bejvaj hlídaný léky, pacient je pod stálým dozorem doktora, občas si udělá prázdniny na psychiatrii (neříkám na blázinec, ten po něm zbyde doma), ajinak je kolikrát naprosto v klidu, že mu člověk tu jeho pohodu závidí a přivádí jej to k šílenství …