Může být při užívání antibiotik Ospen, u tříletého dítěte, objevovat zelená kašovitá stolice?

zelená stolice

Nejlepší odpověď
kropitko

Nevím jestli zelená,ale každopádně jste spolu s lékem obdržela informace k léku včetně vedlejších účinků,kde mimo jinými je i průjem.
Vzhledem k tomu,že se jedná o tříleté dítko,tak věřím,že bude nejlepší a nejzodpovědnější zavolat ošetřujícímu lékaři a o tomto ho informovat.
Pokud máte lékaře blízko bydliště,tak bych za ním po telefonickém domluvě pro jistotu zašla.