MirKop

Může být později problém, když jsem měla lepidlo na oku?

Káplo mi trochu lepidla na oko (stačila jsem ho zavřít). Okamžitě jsem to vypláchla, ale stejně si nejsem jistá, jestli mi to nějak nemůže později uškodit…

Odpovědi
Drap

Později už nic nehrozí.

gecco

Přemýšlím, zda opravdu může být někdo (myslící ´lidská´ bytost) tak nedovtipný, aby vrámci dotazu nedokázat specifikovat okolnosti…
V tomto případě třeba to, o jaké lepidlo se jednalo…
:-OOO
Mohu tě ujistit, že pokud by sis do oka cákla kyanoakrylát, měla bys touhle dobou závažný problém (možná bys přišla i o oko)…
Ovšem, kdyby sis do oka cákla (nechaa cáknout) ejakulát – klidně se ´voblízej´, takovou dobrotu potkáš ještě tak 2–3 x v životě…
Možná......