MMA

Může být podnikatel zároveň manažer té své firmy?

Prostě člověk co má svou firmu, jestli jí může zároveň dělat i manažera.

Nejlepší odpověď
Quimby

Majitel může být ve své firmě čím chce.

Další odpovědi
Mapel

Populární slovo manažer je v překladu obyčejný vedoucí.
Dříve byla pozice vedoucí skladu, vedoucí dílny, vedoucí prodejny atd.
Dnes je to vznešeně znějící manažer skladu, manažer dílny, manažer prodejny apod.
Podnikatel nutně musí být manažerem své firmy, jinak zkrachuje, nebo si musí najmout schopného člověka – manažera.

střevo

no nemůže,,,dyž si votevřeš v garáži autodílnu tak musíš zaměstnat manažéra,,,
dát mu nejmíň takovejch 30 000,– měsíčně abys furt jel 😉