mariexx

Může být osoba se zdravotním postižením zaměstnána na dobu určitou?

Nejlepší odpověď
rynek878

Máte obavy ze zaměstnávání osob se zdravotním postižením?
Myslíte si, že s osobou se zdravotním postižením nelze uzavřít pracovní poměr na dobu určitou?
Nebo že s osobou se zdravotním postižením nelze sjednat zkušební dobu?
S osobou se zdravotním postižením nelze ukončit pracovní poměr bez souhlasu úřadu práce?

Ani jedno z těchto ustanovení již neplatí !

link:

Zdroj: http://www.pra­ceprozp.cz/in­formace/vyhody-pro-zamestnavatele.html