Avatar uživatele
Janeček

Může být opravdu šťastný zlý člověk?

Jde o to, může-li někdo, kdo činí ostatním zlo, být opravdu šťastný, anebo je to jen pochybná radost z toho, že škodí.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5248 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Nuk nuk

Pocit štěstí je hodně individuální, takže je celkem pravděpodobné, že i takový člověk, který se nechová k okolí dobře, se cítí šťastný.
Na druhou stranu je pravda, že většina zlých lidí, kteří ostaním ubližují, si tak snaží „léčit“ nějaký druh frustrace nebo koplexů. Zlo a působění škody jim pak přináší momentální uspokojení, ale o skutečném štěstí se dá hovořit těžko. Ve skutečnosti jej v tom nenalézají, proto také své chování neustále opakují, aby se nabažili alespoň těch krátkých příjených momentů.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

někdo si to nemusí uvědomovat, takže může bejt se svým životním stylem šťastný…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

myslím si že takový lidi existujou.pokud jsi se s timto problémem už setkal tak se neboj a bran se je lepší takové lidi upozornovat na chyby které dělají aby je potom nedělali znova

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kenyrts

Já osobně si myslím,že ano,jsou lidé kterým dělá nevýslovnou radost,když mohou druhým ubližovat,dělat samé naschvály a inscenovat všelijaké intriky aby jen a jen druhým ublížili a sobě udělali radost a aby si opět mohli říci,to jsem jim zase dal a měl s toho náramnou radost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Já si myslím že zlému člověku dělá radost že může a chce škodit ostatním.Takový lidé mají rádi jen sami sebe.Na nikom jiném jim nezáleži,a většinou ani na vlastní rodině.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Makulka

samozřejně může může se i přetvařovat

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek