Může být opravdu šťastný zlý člověk?

Jde o to, může-li někdo, kdo činí ostatním zlo, být opravdu šťastný, anebo je to jen pochybná radost z toho, že škodí.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Pocit štěstí je hodně individuální, takže je celkem pravděpodobné, že i takový člověk, který se nechová k okolí dobře, se cítí šťastný.
Na druhou stranu je pravda, že většina zlých lidí, kteří ostaním ubližují, si tak snaží "léčit" nějaký druh frustrace nebo koplexů. Zlo a působění škody jim pak přináší momentální uspokojení, ale o skutečném štěstí se dá hovořit těžko. Ve skutečnosti jej v tom nenalézají, proto také své chování neustále opakují, aby se nabažili alespoň těch krátkých příjených momentů.

Další odpovědi:

někdo si to nemusí uvědomovat, takže může bejt se svým životním stylem šťastný....

Zlatý

myslím si že takový lidi existujou.pokud jsi se s timto problémem už setkal tak se neboj a bran se je lepší takové lidi upozornovat na chyby které dělají aby je potom nedělali znova

Stříbrný

Já osobně si myslím,že ano,jsou lidé kterým dělá nevýslovnou radost,když mohou druhým ubližovat,dělat samé naschvály a inscenovat všelijaké intriky aby jen a jen druhým ublížili a sobě udělali radost a aby si opět mohli říci,to jsem jim zase dal a měl s toho náramnou radost.

Bronzový

Já si myslím že zlému člověku dělá radost že může a chce škodit ostatním.Takový lidé mají rádi jen sami sebe.Na nikom jiném jim nezáleži,a většinou ani na vlastní rodině.

samozřejně může může se i přetvařovat

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3358
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1076
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.