Škoda

Může být nová kamarádka nadvláda? Až tak?

Nevěřícným zrakem čtu email, cituji:
Dobrý den, milí, Jak se vám dnes daří? Doufám, že dobře. můj jméno je miss Dominion, jsem hledají dobrý přátelé s důvěrou, a já jsem svobodný a nikdy vdaná a ráda by vědět víc. Odpověď se mě na více úvodu, tak, že i vám může dát více mých snímků také. tvoje nová kamarádka, nadvláda

Nejlepší odpověď
Led_

Moja odpoveď má 3 časti
1 – miss Dominion, jasný spam pochádzajúci z oblasti, kde sa nehovorí česky. Už táto čeština hovorí stop, nečítaj, odstráň!
2 – Domina – pani, nadvláda už to samé hovorí, že tu nemôže ísť o rovné priateľstvo. Kamarádstvo i priateľstvo vyžaduje rovné vzťahy, spoľahnutie sa jeden na druhého, bez ohľadu na pracovné, spoločenské či politické pozície a názory. Ba i sokovia môžu byť súčasne aj priatelia.
3 – Iné je vzťah pri hrách (napr.erotických), keď ide o vťahový pocit prežitia totálnej podriadenosti – vtedy aj priateľka (priateľ) môže byť „nadvláda“

bolak

:D

Led_

ďakujem za úsmev, určite to už vidíte v HD kvalite :)