Avatar uživatele
anonym

Může být něco placeného povinné?

Má otázka zní může mi škola nakázat, abych šel na ples povinně, které je placený? Jak se mám odvolat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4392 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hlada

Teoreticky nemůže, prakticky ale je. Nejsi v tom sám. Totéž jsem zažil se synem na víceletém gymnáziu, kde musely jít jedenáctileté děti na ples večer do Lucerny. Zřejmě člověk musí pro vzdělání něco vytrpět a obětovat. Dělat nepříjemnosti pár měsíců po nástupu do školy jsme vzdali.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
player242

Hmm, hoď se marod. Pokud ovšem nechceš lhát, řekni že nemáš peníze. Pokud chodíš na Gympl a jsi plnoletý, tak by ti teoreticky nic takového „nakazovat“ nemohli.. (palec nahorůů)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
IK

Pokud je to tvůj maturitní ples, tak se tam celý ročník fotí, dělá nějaké vystoupení a podobně a nebylo by moc fér vůči ostatním kdybys nešel.
Pokud je to maturitní ples vyššího ročníku tak zas můžeš omrknout co tě čeká. Ještě si to rozmysli. Tančit tě nikdo nutit nemůže a můžeš se vytratit hned v začátku. Pokud to není tvůj maturiťák tak jde jen o to že každý musí koupit nějaké lístky, takže ho můžeš klidně koupit, prodat a nejít. Zeptej se ve škole kdo by chtěl víc lístků.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

(ne)může Vám nikdo nakázat, abyste dělal něco proti své vůli.
V tomto případě Vás nemůže škola trestat za to, že nejdete na ples…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek