Může být narcis agresivní a asociální?

Nejlepší odpověď
ReHu

Jistě, že může. Proč by ne? Naštěstí žádného takového neznám.

Další odpovědi
BENYTA

Chtělo by se říci,že jakákoli silně vonící květina,může být agresivní,cha cha,chi chi,cho cho.
Narcis určitě může být agresivní,jen ta asociálnost mi k té povaze nesedí,vždyt chce být obdivován,tak kolem sebe potřebuje lidi…

ten který je

Jednoho narcise znám u nás v práci.Je to jeden z mých nadřízených.Velice rád se poslouchá ale běda když mu jeho teorie někdo vyvrátí.Také se neumí při nějaké polemice ovládat.Cítím z něj skrytou agresivitu a s ním bych např.na pivo nikdy nešel,protože bych nechtěl zažít nějaký malér.

HOMER

Co je to narcis v technických vědách,proboha snad ne ta květina?

Michal

Ano,dokonce jsou to znaky této úchylky.