MŮŽE BÝT MÍSTO LEGÁLNÍ HOSPODY SOUKROMÝ KLUB ?

V jedné obci kdysi legálně fungovala hospoda, která časem zanikla. Po letech tento objekt koupila rodina, která tam bydlí a zároveň tam začala provozovat MOTO CLUB. KDOKOLIV tam přijde, je zaregistován a obdrží kartičku s osob. číslem. Vstup se neplatí, ale za prodej čehokoliv (pití, jídlo, cigarety apod.) se platí. To co se tam odehrává (občerstvování se, hudba, tanec) je vlastně podnikání na černo, avšak je to v majitelově soukromí. Ptám se: JAK SE NA TO DÍVÁ NAŠE LEGISLATIVA ?

Odpovědi
Dandi

Obávám se, že je to celkem vtipné obcházení zákona, co se dá dělat.

Attack-design

pokud to nemá nahlášené jako živnost, může z toho mít dotečný hodně velký problém, podniká načerno