Neonka

Může být i z listí z ořešáku kvalitní kompost ?

Nejlepší odpověď
hanulka11

listí z ořešáku se nemá dávat do kompostu protože se dlouho rozkládá

zde jsem něco našla protože názory se různí

http://www.ire­ceptar.cz/zah­rada/uzitkova-zahrada/listi-oresaku-kompostovat-ci-nekompostovat/

Další odpovědi
rybíz

Z vlastních zkušeností vím, že se do kompostu dát může, ale jen malé množství. Listí je silně hořké a proto dost nevhodné na kvalitu kompostu. A jestli může být z něho kvalitní kompost? Ze samotného listí v žádném případě.