kyky

Může být exekuce provedená i na rodičovský příspěvek?

dobry den…chtela jsem se zeptat,zda muze byt exekuce provedena i na materskou dovolenou,tedy na rodicovsky prispevk…jsem sama s dvema detmi a manzel ve vykonu trestu…jedno dite ma 14 mes. a druhy 12 let…nepobiram ani prispevek na bydleni.(radne platim najem…) a tak celkovi muj prijem cinni 9700kc…mohou mi z teto castky neco sebrat? dekuji za jakoukoliv odpoved,ktera by mi pomohla

Nejlepší odpověď
standa

NIKOLI,

výkonu rozhodnutí nebo-li exekuci nepodléhají kromě jiné i SOCIÁLNÍ DÁVKY, tedy i rodičovský příspěvek.