bolak

Může být dítě domácí mazlíček?

No né, tak hledám dovolenou na léto, a zrovna jsem našel jednu pěknou.. a taky sem si říkal, že bych vzal možná sebou jednu pani s dítětem, ale děti do 10 let maj polopenzi jen s 10% slevou a domácí mazlíčci jsou za 60Kč na den, což bych bral, otázka je, jestli mimo pokoj ho budeme muset mít na vodítku…

Nejlepší odpověď
nosahosa

Jeden borec mi uvedl do dotazníku že má domácího mazlíčka manželku, tak proč ne dítě… :D

Další odpovědi
KARI05

Jo urcite všechno živé je u vás doma vas mazlicek :)

anonym

Domácí mazliček je asi každé dítě.

dejvid11

ano když si ho tak vychovate :)

zjentek

Proč ne, obráceně to jde.

dudu

Bolaku nebezpečně si zahráváš s pojmy a zacházíš příliš daleko! Dítě je především právoplatný člen domácnosti ze zákona. Domácími mazlíčky jsou chápána zvířata, u některých z nás až po úroveň prasete a pak různá havěť. Tyto tvory, přes deklarovanou lásku díky rozmarným páníčkům často potkává neblahý osud – jsou třeba uvázáni ke stromu v lese kde hynou žízní a hladem. Nestačí Ti „odhazování“ dětí do babyboxů??

bolak

nosahosa: ty děláš dotazníky pro borce?