Může být blecha šťastná jako člověk,když člověk je šťastný jako blecha?

Nejlepší odpověď
Deli

Vzhledem k předpokládanému nízkému IQ blechy je její štěstí nasnadě – nic moc jí nechybí, když je v teplém kožíšku.
Člověk mívá IQ vyšší než blecha, takže pro pocit štěstí musí být uspokojeno více různých potřeb.
Takže dle mého rozboru: nemůže.

Další odpovědi
Děda Louda

Neznám nikoho, kdo by si mohl tak vyskakovat.

Drap

Určitě, blecha je šťastná stále až do doby než ji začneme my lidé pronásledovat. Tam se její štěstí mění na silný stres, který končí v případě polapení smrtí, a v případě zdařilého úniku opět v blažené štěstí.

anonym

Je šťastná do té doby,dokud jí dovolíme se s námi kamarádit.Když ji zradíme,její štěstí končí.Krutou smrtí.Psí blechy to mají snažší,protože ty, podle dědy Komárka, na člověka nejdou.

kenyrts

Předpokládám,že ke svému štěstí blecha asi moc nepotřebuje,proto z toho vyvozuji,že i ten člověk je šťastný pro nepatrnou radost,která se mu v životě přihodí.