Rokio

Může být blázen někdo, kdo chce pomáhat, a proto pomáhá druhým lidem?

Nejedná se o vynucenou pomoc, ale lidé jsou s danou pomocí spokojeni.

Odpovědi
Drap

Ano, proč ne? To, že někdo rád pomáhá, je velice záslužné, ale nemusí to mít nic společného s případnou duševní poruchou.

Seznam.cz

Je v tom druh určité patologie. Ale to by musel rozeznat psycholog. Jinak samaritánsky pomáhat, cítit nutkání pomáhat lidem, by mohlo souviset s vyrovnáním svých minulých hříchů proti lidu. Jako vzor bývalý vězeň, dnes křesťan.

yuko

Pro nekoho muzes byt blaznem v tom dobrem slova smyslu. Kez bychom vsichni byli blazni jen v tom dobrem slova smyslu.

Dismas

Jen blázen chce pomáhat a pomáhá v dnešní době.
Neber si ten hloupý test osobnosti tolik, nezáleží na tom, jestli jsi psychopat podle něj, ale na tom, zda tě tak vnímá okolí.

Nuk nuk

Může to být blázen. To, že je někdo blázen ještě neznamená, že je zlý nebo lhostejný.