fortin

Může být bezdomovec odsouzen k domácímu vězení?

Před chvílí v rozhlase hovořili, co hovořili, vysmívali pracujícímu lidu. Prý domácí vězení je o to, že odsouzený musí být doma od 22:00 do 5. Co pracující a lidé kteří by chtěli někde užívat ale kvůli práci nemohou?
Proto tahle zábavná otázka.
Doplňuji:
Ahoj, je to správná kategorie. Člověk už není zvíře?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Já bych dal nepřesnou odpověď, ale přesto odpověď.
Domnívám se, že může. Domácí vězení nespočívá v tom, že by odsouzený musel nutně být doma, ale musí se po danou dobu zdržovat na určeném místě. Nyní trochu humoristicky: v tomto případě si myslím, že by soud určil, že v době od 22.00 do 5.00 se musí zdržovat pod mostem a nesmí opouštět své obydlí.

Já odpovídám v duchu humoru, ale vy píšete, že se v rádiu vysmívali, přitom sám dáváte tuto otázku do rubriky ostatní zvířata. Copak je bezdomovec nějaké zvíře??

Další odpovědi
vecernice

Celé toto tzv.Domácí vězení je nesmysl,atˇuž člověk bydlí kdekoliv.