Avatar uživatele
Fazzz

Může být andulka gay?

Už delší dobu mi příjde divný. V kleci má dvě hračky a obě je krmí. Jde si pro zrní, vyleze zpět nahoru, a zobáčkem a jazykem lepí na hračky jídlo. A je to určitě kluk, kdyby měl někdo pochybnosti. :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? petka, Damiana, briketka10, anonym, anonym, mazánek, Nazdar Bazar před 4356 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Pokud je sameček osamělý a je v momentálním toku může v nějaké svoji hračce spatřovat samičku. Krmí ji nebo se i pokouší se s ní spářit. Chování by mělo časem odeznít. … Samička naopak vidí v hračkách svoje mláďata. … Andulky jsou společenská zvířata a neměly by žít osamostnatně. P.S. Hračku mu prosím neberte.
Doplňuji:
Nalezla jsem na internetu všelijaké problémy s andulkami a jejich možné řešení:
http://www.cho­vandulek.ic.cz/vys­kyt_problemu.html

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Já myslím, že ne. Podle mne se jen chová jako vzorný taťka. Nebo je mu v kleci samotnému smutno a „dělá“ si kamarády.
Gayovské indicie by podle mne byly spíš, kdyby tam měl samičku a nevšímal si jí, ubližoval jí a nakrucoval se pořád před zrcátkem. Jelikož andulky rády mluví, jistě by také říkal Božínku, ty jsi čůza, čůza, čůza.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vlk samotař

Mysllém si,že asi ano.Mám párek korel samec o samičku zájem nemá,ale barevný sáček od krmení znásilňůje.Pouštím je z klece ven a co mu dalo práce než ho dostal do klece.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ne, toto se u ptálův zajetí občas objevuje, snaží se hračky krmit jako mladé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Když byly děti menší, papoušky jsme chovali (andulky a korely vždy v páru). Mladé nikdy neměli. Ale takové zvláštnosti jako jednostranné orientace jsem si u nich nevšimla.
Nicméně píšete všichni hezky, zajímavě se to čte.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drahuška

Anomálie jsou u všech druhů…ale chcipnou…neboť je ostatní zapudi…v lepším případě, např vlka homo ostatní rozcupují…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lukasy

Homosexualni muže byt každe zviře, ale tohle fakt ten přiznak nebude.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek