Fazzz

Může být andulka gay?

Už delší dobu mi příjde divný. V kleci má dvě hračky a obě je krmí. Jde si pro zrní, vyleze zpět nahoru, a zobáčkem a jazykem lepí na hračky jídlo. A je to určitě kluk, kdyby měl někdo pochybnosti. :)

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud je sameček osamělý a je v momentálním toku může v nějaké svoji hračce spatřovat samičku. Krmí ji nebo se i pokouší se s ní spářit. Chování by mělo časem odeznít. … Samička naopak vidí v hračkách svoje mláďata. … Andulky jsou společenská zvířata a neměly by žít osamostnatně. P.S. Hračku mu prosím neberte.
Doplňuji:
Nalezla jsem na internetu všelijaké problémy s andulkami a jejich možné řešení:
http://www.cho­vandulek.ic.cz/vys­kyt_problemu.html

Další odpovědi
Damiana

Já myslím, že ne. Podle mne se jen chová jako vzorný taťka. Nebo je mu v kleci samotnému smutno a „dělá“ si kamarády.
Gayovské indicie by podle mne byly spíš, kdyby tam měl samičku a nevšímal si jí, ubližoval jí a nakrucoval se pořád před zrcátkem. Jelikož andulky rády mluví, jistě by také říkal Božínku, ty jsi čůza, čůza, čůza.

vlk samotař

Mysllém si,že asi ano.Mám párek korel samec o samičku zájem nemá,ale barevný sáček od krmení znásilňůje.Pouštím je z klece ven a co mu dalo práce než ho dostal do klece.

Drap

Ne, toto se u ptálův zajetí občas objevuje, snaží se hračky krmit jako mladé.

anonym

Když byly děti menší, papoušky jsme chovali (andulky a korely vždy v páru). Mladé nikdy neměli. Ale takové zvláštnosti jako jednostranné orientace jsem si u nich nevšimla.
Nicméně píšete všichni hezky, zajímavě se to čte.

Drahuška

Anomálie jsou u všech druhů…ale chcipnou…neboť je ostatní zapudi…v lepším případě, např vlka homo ostatní rozcupují…

Lukasy

Homosexualni muže byt každe zviře, ale tohle fakt ten přiznak nebude.