Pokročilý

Může být andulka gay?

Už delší dobu mi příjde divný. V kleci má dvě hračky a obě je krmí. Jde si pro zrní, vyleze zpět nahoru, a zobáčkem a jazykem lepí na hračky jídlo. A je to určitě kluk, kdyby měl někdo pochybnosti. :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokud je sameček osamělý a je v momentálním toku může v nějaké svoji hračce spatřovat samičku. Krmí ji nebo se i pokouší se s ní spářit. Chování by mělo časem odeznít. ... Samička naopak vidí v hračkách svoje mláďata. ... Andulky jsou společenská zvířata a neměly by žít osamostnatně. P.S. Hračku mu prosím neberte.
Doplňuji:
Nalezla jsem na internetu všelijaké problémy s andulkami a jejich možné řešení:
http://www.chovandulek.ic.cz/…

Další odpovědi:

Zlatý

Já myslím, že ne. Podle mne se jen chová jako vzorný taťka. Nebo je mu v kleci samotnému smutno a "dělá" si kamarády.
Gayovské indicie by podle mne byly spíš, kdyby tam měl samičku a nevšímal si jí, ubližoval jí a nakrucoval se pořád před zrcátkem. Jelikož andulky rády mluví, jistě by také říkal Božínku, ty jsi čůza, čůza, čůza.

Bronzový

Mysllém si,že asi ano.Mám párek korel samec o samičku zájem nemá,ale barevný sáček od krmení znásilňůje.Pouštím je z klece ven a co mu dalo práce než ho dostal do klece.

Zlatý

Ne, toto se u ptálův zajetí občas objevuje, snaží se hračky krmit jako mladé.

Když byly děti menší, papoušky jsme chovali (andulky a korely vždy v páru). Mladé nikdy neměli. Ale takové zvláštnosti jako jednostranné orientace jsem si u nich nevšimla.
Nicméně píšete všichni hezky, zajímavě se to čte.

Pokročilý

Anomálie jsou u všech druhů...ale chcipnou...neboť je ostatní zapudi...v lepším případě, např vlka homo ostatní rozcupují...

Pokročilý

Homosexualni muže byt každe zviře, ale tohle fakt ten přiznak nebude.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.