ahold

Může bolet hlava z vůně rozkvetlých hyacintů?

Mám je v místnosti, kde trávím většinu dne.

Nejlepší odpověď
marci1

Může. "Hyacinty bychom hlavně neměli mít v ložnicích, protože jejich silná vůně může způsobit bolesti hlavy. "
Já je mám vždy v místnosti, kde trávím nejméně času. 🙂

http://www.zi­votnistyl.cz/clan­ky/zahrada/1125/vo­nave-hyacinty-a-tropicka-kraska-miltonia.html

Další odpovědi
Emefej

Ano, může.

gecco

Může… Nemusí, ale může..
Přemíra podnětů, případně přemíra jednoho podnětu, dokáže s mozkem ´zamávat´…
😉
Zkus se jít ´vyvenčit´ (pár desítek minut, pár hodin – na čerstvém vzduchu) – a uhlídáš (ucítíš), co ty na to…