bolak

Může bejt vegetarián tlustej?

Nejlepší odpověď
Funna

proč by nemohl?…cukry se přece nezískávají z živočisných produktů…

Další odpovědi
anonym

Jasně – když se bude přežírat a nebude hejbat…

marci1

Samozřejmě, že může. A je z toho moc smutný. 🙂

Zdroj: http://blog.ak­tualne.cz/blo­gy/jan-burian.php?ite­mid=3537

arygnoc

nejaký ten cheesburger, hranolky a pár palačiniek, kakavko a koláčik, jahôdky so šľahačkou a navrch bramboráček, za tým 2–3 kokakoly, kávičku so šľahačkou a pohárik vínka – zopakuj to zdravo 5× denne po dobu 20–30 rokov a máš krásneho buddhu alebo mišelina, v postave nie je rozdiel.

:-Q

zjentek

tlustá lidská těla, jak si je pod otázkou představím, nejsou pro člověka příliš přirozená a proto jich ani mezi vegetariány moc není ..i když musím přiznat, že ne všichni tlusťoši vedou nepřirozenej způsob pohybu a diety ..sem tam je mezi nimi i nějakej „od přírody“ nemocnej

Agneta

Asi tak jako když byl farář v době „půstu“(křesťanský ramadán) přistižen při konzumaci pečené kachny…a měl-li se někdy zodpovídat, tak toho zvědavce poučil : jsem tu pro vás, vy musíte „něco mít“, na co věříte a co je nad vámi, jste sprostý lid a bez byste nemohli existovat :D
Křesťani jsou nejtlustší po půstu :DD

anonym

Ano, stačí se podívat na některé mnichy…