SteimlX

Může bát oficiální produkt zavirovaný? (seznam.cz)

Stáhnul jsem ofiko seznam.cz – jejich novej totálně bezpečnej prohlížeč a avg mi v něm našel trojana… je to normální? nebo je avg moc přecitlivělej, jméno viru nevím popř můžu zkusit znova

Nejlepší odpověď
Lamalam

Ve skutečnosti se nejedná o žádný virus. Antivir dělá planý poplach kvůli PassView, což je fce na import oblíbených hesel z jiných prohlížečů.

Další odpovědi
gecco

Mno…
Seznam nepatří mezi ´dodavatele´, které bych považoval za ´důvěryhodné´…
😉
Ale tohle zřejmě nebude vada („vir“), nýbrž vlastnost (nějaký AddWare) – nelíbí se ani Avastu. Zkus poslat správcům Seznamu dotaz, o co přesně se jedná…
Osobně – ´nemám zájem´ a takový produkt.
😉
Doplňuji:
Dudu → totéž mi sdělil i Avast free…
😉

dudu

K mému údivu jsem se s tímto problémem včera rovněž setkal. Při pokusu o instalaci zmiňovaného prohlížeče mně „placený“ Avast dal důrazně na vědomí, že celý průběh včas zablokoval, takže už nemusím podnikat další kroky.