Thor841

Muze auto na pozemni komunikace kdyz je odhlasene?

Dobry den, muze? Ma platnou STK i emise, ale malej technicak ma ustrizeny rozek.
Dekuji

Odpovědi
cochee

Může – ale jen na platoňáku :)

zzzzz

Jak je odhlášené? jako že se prodává a první majitel ho odhlásil a nový si ho ještě nepřihlásil? To může, ale jen velmi malou omezenou dobu, k malému TP je nutné mít u sebe i kupní smlouvu s datem prodeje.
pokud je odhlášené, tak že má RZ v depozitu, tak na cestu nemůže.

cukrar

Thore, dáváte zmatečnou otázku. Máta asi na mysli, když je vozidlo odhlášeno na jiného majitele.
Samozřejmě že může na silnici. Ještě musíte mít platnou zelenou kartu. Žádnou kupní smlouvu mít s sebou nemusíte, to je jen povídačka. Navíc kupní smlouva může být i ústní. Ustřižený rožek nezneplatňuje malý techničák.