slipknotak

Může americká vláda na 11.září ?

jedna z konspiračních teorií…co si o tom myslíte ?

Nejlepší odpověď
annas

Otázka už byla položená, podívejte se do odkazu:

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/11-zari

Další odpovědi
led

V súvislosti s atentátom 11.9.2001 sa objavuje veľa rozporných informácií.
V „najlepšie organizovanom štáte sveta“ odrazu v jeden deň zlyhali obranné a bezpečnostné sily štátu, výzvedné agentúry a letecký dispečing?
Je tu veľa otázok.
Na druhej strane vďaka osobnej statočnosti mnohých bezmenných radových ľudí boli škody materiálne i na životoch nižšie.
Kto je tomu na vine je ešte skoro hovoriť. Verím, že o 75 rokov (bezpečnostné utajenie) tj.v roku 2076 sa ukáže prstom na vinníka.

dědapetr

Amerika je příliš daleko,aby jsme viděli do jejich politiky státu a jejich tajných a bezpečnostních složek.Jinak je to jedna baba povídala taky jedna z konspiračních teorií.

venkovan

Ještě se zabývat problémy USA a 11. zářím. Pravdu se nikdy nedozvíme, protože i když se světu pravda řekne, najde se dost lidí, kteří si vymyslí svoji pravdu.
A jestli může či nemůže je to taky údel pohledu každého z nás na daný problém.
Lepší je řešit problém kvality piva v dobré hospůdce.