zjentek

Může mít alkoholik doma bar?

..myslím nějakou tu skříňku, kde se vám časem hromadí flašky „tvrdýho“ a když přijde návštěva, tak jí něco z toho nabídnete ..maj i pijani a alkoholici doma podobnou skříňku?

Nejlepší odpověď
johana 56

Může.
Pro alkoholika je nějaká ta lahvinka v domácím baru těžší zkouškou pevné vůle,než když není ani kapka :)

Další odpovědi
Mirdas

Alkoholik má bar prakticky všude.

štamgast

A proč by nemohli?

balca

Může :)

marci1

Může jej mít, ale uzamčený a klíč od něj musí mít ten, kdo v domácnosti alkoholik není. 🙂

anonym

Bar doma bývala normální věc,jestli je ted,nevím,já ho nemám.

lexx

nemá a nemůže poáč to sám vychlastá a hned

anonym

může, ale jen pro svou potřebu, protože by byl pro návštěvy pořád prázdný

ivzez

Odborníci to nedoporučují, pokušení je podle nich příliš silné.
Doporučuje se i vyhýbat se rizikovým situacím – takovým, které by
člověka lákaly k napití (nabídka alkoholu návštěvě je jedna z nich).

Skříňku (původně bar) lze používat k ukládání něčeho jiného.
Nebo barovou skříňku zlikvidovat…