Avatar uživatele
Michèle

Může airbag ublížit pejskovi?

Máme pětiměsíční maltézačku, má bezpečnostní pás pro psy, ale stejně mi pořád vrtá hlavou, že kdyby se nedejbože něco stalo a vystřelily airbagy, jestli by jí nemohly nějak ublížit.
arygnoc: nám, ale není jedno co bude s naší psí holčičkou. Je to člen rodiny jako každý jiný. A hlavně že to přežili lidi? To vážně? A proč by jako měl mít život zvířete menší cenu než ten lidský? Vždyť lidi už spáchali více zvěrstev než zvířata. Některým lidem skrátka není jedno, co se stane s jejich mazlíčky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, anonym před 3209 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Mohly. Je lépe v daném místě airbag vypnout.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

použite prepravný box a je vyriešené.

a – keby sa nebodaj niečo stalo, čert s čoklom, hlavne aby to ľudia prežili (bez ohľadu na to, čo si o ľuďoch myslíte a čo ja si myslím o čokloch [pes do auta nepatrí, leda tak do prepravného priestoru pre náklad]).

😉

--- — ---

nikto okrem človeka – aspoň v mojom prípade, nemôže byť členom rodiny.
máte zvrátené predstavy o rodiných vzťahoch a morálnych hodnotách a cene života ako takého.

ad absurdum:
ja si vášho čokla bez výčitiek svedomia dám na večeru, zjete vy môjho vnuka?

😉

Upravil/a: arygnoc

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Tady je vše,kufr bych teda nevolil:
http://auto.id­nes.cz/pes-v-aute-patri-za-mriz-nebo-do-boxu-d7j-/automoto.aspx?c=A070831­_152314_automo­to_fdv

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Quimby

Arygnoc: Do kufru prosím živého tvora nikdy nedávej. Nejsou tam žádné pásy nebo jiné zabezpečeni. V případě nehody nemá šanci v zadu přežít a vůbec to nebude vypadat hezky.

před 3209 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

@Quimby:

ad 1: nikde nehovorím o kufri – počuli ste už o kombi?
ad 2: pes do auta nepatrí (ani žiadne iné zviera, ak pominieme niektoré ľudské hyeny a prasatá).

😉

ak má niekto zvrátenú potrebu voziť svojho psa v aute, nech si podľa potrieb psa kúpi auto – tj také, v ktorom môže čokla bezpečne prepravovať (kombi s oddelenám priestorom, nechať nainštalovať kurtovacie zariadenie pre čokla či schránku).

a úplne nakoniec – je mi jedno, čo sa pri nehode so psom či inou háveďou stane.
hlavne, aby to prežili ľudia.

před 3209 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jáára

tak ty seš jasnej!

před 3209 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

@jáára:

jak jasnej?

v živote som v aute psa nemal a ani by som to nedovolil.
zato mám psa na dvore v búde, stráži záhradu a je spokojný, netýram ho pobytom v aute niekde na parkovisku pred marketom, mašličkami pod krkom, parfémami pre psov ani homeopatickou iečbou zubného kameňa a inými facinami.

pes do domu nepatrí, do auta už vôbec nie.

😉

pokiaľ niekto večeria so svojim čoklom z jednej misky, prajem mu dobrú chuť.
ale proti sobášom človeka s čubou či čoklom som rozhodne proti. lebo tam to pomaly speje.

😉

před 3209 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ReHu

Někdy je ale potřeba psa autem převézt.
Poprvé, když jsem je vezla domů a pak, když je potřeba s nimi zajet k veterináři.

před 3209 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek