Muž se nechce milovat normálně

Můj mužský neuznává líbání a různě něžnosti jako předehru,prý je to přežitek,ale já bych ráda,i když on to ví,ale nechce..
Snaží se mě vzrušit jen na přirození...ale já bych chtěla taky mazlení,ne jen přímo sex,líbání,to on považuje za přežitek.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

asi bych přikročila k razantnímu řešení,když nebude mazlení a předehra,nebude sex,a uvidíme jak dlouho bude přežívat

Další odpovědi:

Zlatý

Tak to asi ten tvůj nejde s dobou.
Jeden můj kamarád, nemilenec, prosazuje názor, že spokojená má být žena. A mazlení - předhra k tomu neodmyslitelně patří. Je to součást celého aktu. Není to jen šup tam a šup ven.

Zlatý

hm, tak to je tedy blbec. A srážka s blbcem ... upřímnou soustrast.

Bronzový

A zkusila jste to obráceně?Věnovat něhu jakou chcete, nejdříve jemu? A vydržet.Chce to čas, ale jde to.Toť má, opačná zkušenost.
A s tím půstem snad raději opatrně.Já osobně nemám rád tak tvrdé praktiky.I já musel z některých věcí na dost dlouho slevit,ba přímo zapomenout.Čas byl ale na mé straně.A dnes mimo orálu pohoda.

Zlatý

To vysvětli tomu dole, chudák tam čeká :D
Tím jsem chtěl říct, že on prostě chce jen to jedno. Ale pokud jak radí ostatní nebude dělat to co chceš i ty, tak má smolíka.

Pokročilý

Tak mu to zkus vysvětlit.To co je pro něj přežitek tak pro tebe to asi životně důležité není ale potřebuješ to k životu.A když s tím nebude souhlasit tak mu vyhlaš sexuální půst a určitě změkne.

Bronzový

Spokojení by měli být oba a proto musíte najít kompromis.Určitě má taky něco jiného rád, než jen šup šup a natáhnout kalhoty?To snad ani nejde.Tak mu zkuste odepřít co má rád a zeptejte se ho,jak se mu to líbí.Hlavně si musíte promluvit a jestli vás má rád,tak kompromis najdete.

Pokročilý

buďto je rychle vzrušivej a mazlení by bylo pro néj nesmírně náročný a nebo není v pořádku.
láska dává a ne bere.jaká je jeho láska k tobě?
přemýšlej a pozoruj.aby sis až budeš v důchodu neřekla,sjakým to volem sem žila.BIGFOOT

Zlatý

Jen jestli si Tvůj muž nemyslí:dlouhá předehra,krátká soulož?!Jinak předehra muší bejt i kdyby na chleba nebylo.:-)

Bronzový

A není to proto,že se partner bojí rychlého vzrušení a následného ochabnutí, po kterém by už nebyl schopen aktu?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 397
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.