Hejboy

Jak dokázat kamarádovi, že mutuji?

Dobrý den,je mi 12,5 let a mutuji ale starší kámoš říká se ne tak mu to chci dokázat jak?(Hlas mi přeskakuje při tónech a mám hrozný hleny v krku ale tomu nevěří)

Nejlepší odpověď
gecco

Zajdi si k doktorovi – zahleněný krk naznačuje spíše nějaký zdravotní problém – tak abys třeba nepřišel o hlas úplně…
😉

Další odpovědi
Drap

Pokud kamarád neni hluchý, tak uslyší mutování i sám.

ahold

Proč bys mu měl něco dokazovat?

klumprt

Musíš se nejdříve sám ubezpečit, že mutuješ. Hleny v krku s tím nesouvisí. Pak se ujisti, jestli kamarád chápe, co to znamená mutovat. Pak teprve mu můžeš něco dokazovat.
Úplně nejlepší by ale bylo uvědomit si, jak moc je důležité, aby byl kamarád přesvědčen o tom, že opravdu mutuješ. Mám za to, že vůbec ne.

led

Mutovaniu treba nechať voľný priebeh, je úplne prirodzené v tvojom veku. Netreba dokazovať, buď ťa „starší kámoš“ berie takého aký si, alebo nie je „kámoš“.
S hlenmi choď k lekárovi.