hakkk98

Mutace hlasu.. syrová vajička?

Dobrý den, již delší dobu mutuji (a to tak že občas nemůžu říct ani slovo) , přemýšlel jsem o syrových vajičkach.. myslíte že je to dobrý nápad?

Odpovědi
anonym

Pojídáním syrových vajec nic nezkazíš – je to dobrota, ale v nějaké zázračné účinky nedoufej.
😉

marci1

Zkusit to můžeš. Kup si v lékárně Jitrocelový sirup ( na užívání ) a zkus si kloktat Vincentkou ( minerálka . Mělo by to pomoci. 🙂

PetrXY

Syrová vejce bych v žádném případě nejedl. Mohl by jsi mít větší problémy než nějaké mutování. Jak píše „Marci1“, zkus raději tu lékárnu.