rady74

Mušky z kytek

Nevíte,jak se zbavit mršek mušek,který lítají po celým bytě?Je to asi nejvotravnější hmyz.Chci poradit mimo výměny hlíny.

Odpovědi
člověk

jsou různé chemie…ale doporučuji,VELMI SLABÝ ROZTOK PRÁŠKU NA PRANÍ A TÍM BUDTO ZALEJETE,NEBO POSTŘÍKÁTE ROSTLINU S HLÍNOU.

ReHu

Nevím, co máš za mušky, ale zkus parazitické hlístice.

http://archiv­.nova.cz/multi­media/rady-ptaka-loskutaka-paraziticke-hlistice.html?s=0

Jahoda

Doporučuji si v drogerii koupit papírové čtvrtky, které jsou namazány voňavým lepidlem. My, lidé, tuto vůni necítíme, ale mušky ano. Muška ucítí vůni, na čtvrtku si sedne a přilepí se. Je to velice účinné a vřele doporučuji. Další možností jsou různé chemikálie, které se rozmíchají a postříkavají se na květiny rozprašovačem.

zdeny

Z vlastní zkušenosti radím žluté lepící kartičky , jsou přímo na ty malé svině 🙂
Prodávají je v květinářstvích a jsou jak na zapíchnutí do hlíny tak na zavěšení

PAVUK111

zalevej kytku logrem z kafe pusobí navíc jako hnojivo