Avatar uživatele
anonym

musíte zítra do práce,nebo máte volno?

máte náročnou práci,nebo jen takovou tu pohodičku

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Miroslavst, kapka před 4991 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Já budu doma, ale určitě budu pracovat. Je to jak kdy, jeden den docela pohodičky, druhý den docela fofr. Ale nemůžu si stěžovat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Zítra jdu do práce a celkem pohoda.Také tam budu s kolegy se kterými je legrace.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kapka

Zítra ještě klídek, jen nějaký zařizování, ale koncem měsíce jdu do nový práce a bude to spíš ta honička a ráno vstávání… Myslím, že na MNL /Miroslavova noční linka/ budu už jen vzpomínat, no uvidíme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Hlásím že jdu do práce.Začnu někdy o půl sedmé a skončím tak v jednu v noci,když to dobře dopadne.S tou náročností je to střídavé.Prvně záhul,pak je to trochu klidnější a pak zase záhul.A najednou je noc,ani nevím jak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

jj, zítra jdu. Náročná – jak se to vezme, jednoduché to není, hodiny stát před žactvem a mlet, a navíc zaujmout. Ale když to jednoho baví, na náročnost se nehledí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Volno nemám a jdu do práce. Dovolenou jsem měl.
Ale těším se.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Mám práci která mě baví jezdím na zakázky a domlouvám je,vypisuji faktůry,k tomu jsem ještě na Mateřské takže já furt něco dělám

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Mám tu dceru s vnukem,tak práce ale příjemná.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek