Avatar uživatele
anonym

Musime jist tepla jidla ? Vadilo by zaludku jist jenom studena ? Myslim tim i dlouhodobe. -iv-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? rynek878, Kerberus, chudst, Jikra, fablen, suaeda, anonym před 4627 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

Podle mne,by to nemělo ničemu vadit,ale teplé nám to přece jenom chutná víc.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
baghira

Homo sapiens je jediný druh, který jí běžně teplá jídla. Takže by „návrat ke kořenům“ nemusel až tak vadit – důležitější je, aby strava byla kvalitní a pestrá, v žaludku se už ohřeje sama.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ponytail

Samozřejmě, že ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

Zrovna nedávno mi kamarádka říkala, že studenýho jídla člověk sní až 3× tolik, než teplýho, aže u ní to opravdu tak funguje i teď přes léto…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

uričtě by to nebylo nejlepší, ale tak špatné, jako být bez hořčíku to určitě není. Jenom teď přes léto by to vadit nemělo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
beer

Většinu jídel jím jen studených, již leta. Teď vařím pouze na So a Ne a nepociťuji něco proti něčemu. Nikdy jsem třeba nechodil na obědy. ))
Ale nejzdravější to asi nebude, hlavně když mrknu na net, čemuž naštěstí nepodléhám )) „Mléko“, „sýry“ a vůbec dnešní výrobky asi škodí víc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

Asi nemusíme,člověk i žaludek by si asi dlouhodobě zvykl ale já osobně si neumím představit život bez teplého jídla alespoň jednou denně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek