kopernik

Musím za autorádio platit poplatek,když už platím rádío v domácnosti?

Nejlepší odpověď
brillant

Ne
Doplňuji:
Máme v domácnosti více rozhlasových přijímačů, kolik máme platit?
Domácnosti platí poplatek 45 Kč měsíčně pouze za jediné rádio, přestože jich vlastní nebo drží více. Např. pokud domácnost drží minivěž s rádiem, autorádio ve voze a přenosné rádio na chalupě, hradí pouze 45 Kč měsíčně.
http://zis-ext.rozhlas.cz/Pa­gesFO/FAQFO.as­px

Další odpovědi
Dochy

Ještě bacha, zůstává nám tu mezírka v případě, že auto máte firemní (myslím, v případě potřeby ověřete, že by se mohlo týkat i osob OSVČ). Pak se platí za každý radiopřijímač ve vlastnictví firmy vč. každého autorádia.