musím už na 100% přibrat!

Dobrý den mám problém je mi 14 let měřím 158 cm a mám 39-40 kg... musím přibrat
ja vím že každej má spíš problém s tim že chce zhubnout a když vidí nákou hubenou holku tak si řekne joo takovy tělo bych taky chtěla mít... ae ono to taky není žádný med nemám žádný prsa sem fakt zoufala poradte prosím bud sem nebo na mail:anulinka.13@seznam.cz
Doplňuji:
sladkosti skoro vůbec nejíím...
maso jím každý den ... =(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

už jsem tu jednou na tuto otázku odpovídala.snaš se jezd 5 krát denně hodně pít a sem tam i nějakou tu sladkost.a uvidíš že do týdne přibírat začneš

Další odpovědi:

Stříbrný

Dej si občas tak 2 krát týdně zákusek,aby si se sklidnila,protože nervy ty musí být na každý pád v pohodě,když se člověk nervuje,jako ty,že nemůže přibrat,tak to je ta chyba.To chce klid,klid a zase klid.

Pokročilý

musis pribrat zdrave ... : takze jist maso a ryby apod. a ne se prejidat sladkostmy ... vice na http://zdrava…

Bronzový

Začni pitím mléka(pomůže tvým kostem),dále navštiv doktora a poraď se čím to může být způsobeno a co se dá dělat.Jestli ti nepomůže zajdi za jiným,může to být způsobené hodně věcmi(hormony a tělesné zdraví,metabolismus,stres a duševní zdraví,nedostatkem jídla nebo některých složek..).
Najdi si s rodiči odborníka na výživu a ten ti sestaví jídelníček.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1277
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.