Avatar uživatele
anulinka.13

musím už na 100% přibrat!

Dobrý den mám problém je mi 14 let měřím 158 cm a mám 39–40 kg… musím přibrat
ja vím že každej má spíš problém s tim že chce zhubnout a když vidí nákou hubenou holku tak si řekne joo takovy tělo bych taky chtěla mít… ae ono to taky není žádný med nemám žádný prsa sem fakt zoufala poradte prosím bud sem nebo na mail:anulinka­.13@seznam.cz
Doplňuji:
sladkosti skoro vůbec nejíím…
maso jím každý den … =(

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5198 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

už jsem tu jednou na tuto otázku odpovídala.snaš se jezd 5 krát denně hodně pít a sem tam i nějakou tu sladkost.a uvidíš že do týdne přibírat začneš

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kenyrts

Dej si občas tak 2 krát týdně zákusek,aby si se sklidnila,protože nervy ty musí být na každý pád v pohodě,když se člověk nervuje,jako ty,že nemůže přibrat,tak to je ta chyba.To chce klid,klid a zase klid.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
HerbiG

musis pribrat zdrave … : takze jist maso a ryby apod. a ne se prejidat sladkostmy … vice na http://zdrava_vy­ziva.a4.cz/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HOMER

Začni pitím mléka(pomůže tvým kostem),dále navštiv doktora a poraď se čím to může být způsobeno a co se dá dělat.Jestli ti nepomůže zajdi za jiným,může to být způsobené hodně věcmi(hormony a tělesné zdraví,metabo­lismus,stres a duševní zdraví,nedostatkem jídla nebo některých složek..).
Najdi si s rodiči odborníka na výživu a ten ti sestaví jídelníček.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek