Musím uvádět titul?

Když jsem dokončila úspěšně VŠ, MUSIM uvádět titul, když se hlásím i na jinou školu (jiný obor) nebo to záleží čiště na mě? Když ho neuvedu, nemohou mě třeba vyhodit?

Nejlepší odpověď
verka

Užívat akademický titul má nositel právo. Myslím, že tedy záleží na vás.

Další odpovědi
Gwen

Nemusíte. Ale v životopise jste povinen uvést pravdivě všechny absolvované školy – dnes je trend vynechávat v životopisech vysokou školu, protože vysokoškoláky firmy nechtějí a z úsporných důvodů si berou raději středoškoláky. Bohužel to posléze některé firmy hodnotí jako podvod.