Monyszek

Musím si vyměnit zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství?

Po zařízení zdravotního průkaz pracovníka v potravinářství jsem se přestěhovala na vesnici. Na průkazu mám ještě starou adresu, musím zařídit nový průkaz nebo stačí pozměnit adresu?

Nejlepší odpověď
Drap

Měla by stašit změna adresy.

Další odpovědi
ahold

V tzv. zdravotním průkazu by měla být vyznačena doba platnosti. Obvykle se průkaz vydává na dobu neurčitou. Lékař by měl pouze potvrdit změnu adresy.
Doplňuji:
A možná ani to nebude třeba. Průkaz se váže k osobě a nikoli k místu.