vivatisCZ

Musím si dělat nový účet na skype na Win 8?

Když se přihlašuji na skype na windows 8 svým primárním emailem nebo i uživatelským jménem, který jsem si udělal na windows 7 tak mi to přihlašovací údaje nebere a chce to účet Microsoft.

Odpovědi
wM

K přihlášení je potřeba buď účet Skype a nebo Microsoft – tnz. online účet (založený třeba pro Hotmail, SkyDrive, Live nebo i použitý pro online přihlášení na W8)

Bedy

Pokud jste na druhém počítači přihlášen, tak je logické, že to nejde. Ale jinak by to jít mělo, neměl by být problém. Často se přihlašuju na několika různých počítačích jedním a tím samým přihlašovacím jménem.

Možná v nastavení přihlašování to bude chtít přepnout.