Nikkol

Musím sedmileté dítě mazat jen dětským krémem na opalování, nebo mohu používat i krém pro dospělé s vysokým faktorem?

Ty dětské krémy jsou o dost dražší. Zajímalo by mě jaký je v tom rozdíl.

Nejlepší odpověď
50centes

Dětské krémy jsou něžnější k dětské pokožce .
Ale můžeš i pro dospělé ale pak se může udělat vyrážka.

Další odpovědi
ReHu

Dětské krémy by měly mít více testů a být celkově šetrnější a jemnější. Kvalitní krém pro dospělé by neměl nic udělat, krom ochrany.
Ale je nutno si přiznat, že není krém s UV faktorem jako krém s UV faktorem. Mám vlastní zkušenost, když jsme se namazali zbytkem krému se UV faktorem a pak na krémem jiné značky se stejným UVfaktorem, byla vidět hranice mezi namazáním jiným krémem.
A byla to známá značka, nicméně když není s čím porovnávat, nekvalite se moc nepozná, neb pokožka se opálí a pak je již částěčně chráněná a také v jinou dobu jinak pálí sluníčko atd.
A…nezapomeňte na dobré mléko PO opalování. Je také hodně důležité.