ivosek2

Musím se účastnit školní akce?

Jde o to ze v pondělí porada skola přespolní běh, ve kterém všichni žáci skoly musí byt ucastneny, ale ja se nechci účastnit protoze ve školním radu je napsaný : žák ma právo se vzdělávat , žák ma právo na odpočinek a klid. A běhat povine fakt nechcu
Doplňuji:
Ale my to mame místo matematiky a českého jazyku

Nejlepší odpověď
ivzez

Školní akce jsou pro žáky samozřejmě povinné.
A tělesná výchova je povinný vyučovací předmět.
Jedině, že bys byl z TV osvobozen …
Doplňuji:
Je jedno, místo čeho je akce organizována.
Jednou je to školní akce a žáci jsou povinni se jí účastnit.

Další odpovědi
klumprt

Přespolní běh bych pojal jako procházku. Třeba trochu svižnější, nebo radši ne 🙂

anonym

No asi je to místo školy, takže asi nemuzeš zůstat ve škole a učit se, ale mužeš zůstat doma, když ti mamka napíše omluvenku.

Fienir

Nech si napsat omluvenku, buď od doktora nebo od rodiče.

Kim tracie

Řekni rodičům ať ti napíšou omluvenku že nemůžeš běhat.

Emefej

Když se tady oháníš školním řádem, tak si tam taky přečti neco o povinnostech žáka, znát jenom svá práva je dost ubohé.

RyuzakiKate

Jéhehé, na tyhle „povinný“ věci jsem dycky zvysoka s*ala :)