Ema76

Musím se dělit o majetek nabytý před sňatkem při rozvodu manželství? Jedná se o RD (kde bydlíme ) a pozemek?

Nejlepší odpověď
frankie89

Při rozvodu se dělí majetek, který jste získali společně… nikoliv ten, který si do manželství každý přináší s sebou
Doplňuji:
pokud ovšem půl baráku nebylo během manželství přepsáno na drahou polovičku, to potom by se dělil…

Další odpovědi
Děda Louda

Ne.

venkovan

Ale je třeba počíta zhodnocení domu, pokud jste do něj společně investovali na opravy apod.