tomjork

Musím platit nějaké TV poplatky, když televizi používám jen pro přehrávání filmů přes USB?

Nejlepší odpověď
anonym

Ne nějaké, ale poplatky za užívání TV musíš platit, i když se na ni vůbec nekoukáš. Takový je zákon(blbej). Jinak kdybys byl slepý, nebo hluchý, tak tam je poplatek prominut!

Další odpovědi
gecco

Ano – viz zákon 348/2005 Sb.
😉
Jo jo, je to tak…

mosoj

Televizní poplatky jsou vázany na domácnost, nikoliv televizní přijímač.
Pokud nechceš platit příspěvky , musíš podat závazné prohlášení že žádný TV nevlastníš ( nikoliv že ho používáš k jiným účelům).

Kelt

Nejsem si jistý, ale řekl bych, že ano. Při koupi televize jste automaticky registrování jako uživatel TV i kdybyste používal televizor jako podložku pod skříň.