Musím navštívit značkový servis pro provedení garanční prohlídky

Mám automobil zn. Peugeot zakoupený v r. 2008, a budu jej muset přistavit na garanční servis, tak se chci zeptat, jestli musím jet do servisu Peugeot, nebo můžu v rámci garance vozidlo přistavit do jakéhokoliv veřejného autoservisu, děkuji za odpověď, Pecza Pavel

Nejlepší odpověď
karbo

Já dělal ve značkovém servisu u Škodovky a
vždy na garanční prohlídky se muselo do značkových servisů,protože mají vůči prodejci
smlouvu.Budete muset do servisu Peugeot.

Další odpovědi
lerak14

vůz je veden v evidenci na garanční prohlídku(můžete kamkoli v CZ )podstupujete riziko u jiného autoservisu že zjistí nějakou závadu opraví vy ZAPLATITE opravu a tím pádem vám garančka KONČI a platíte si vše sám i když to bude závada od výrobce-nedoporučuji jiný servis