Musím mít VŠ abych mohla děl pedagogické minumum nebo stačí VOŠ?

Chtěla bych se zeptat zda k ucitelskemu mimimu staci VOŠ nebo dokonce i stredni skola ?…A nebo je tento kurz pouze pro absolvent VŠ …dekuji

Nejlepší odpověď
Makina

A vy si myslíte, že učit může každý trouba? Samozřejmě, že je nutná vysoká škola s korektním zaměřením.

Další odpovědi
Michal Kole

Já myslím, že pedagogické minimum dnes nikde nestačí a musíte mít pedagogickou regulérní VŠ s titulem magistr.

Ella

jak už tady psali kolegové, musíte mít úspěšně ukončené magisterské studium na VŠ, a to i když chcete „učit“ ve školce.