gisiii

Musím mít uzavřenou dohodu?

Musím mít uzavřnou nějakou dohodu o provedené práce nebo nemusím mít žádný papír,pokud tam budu jen brigádně a mám jinde uzavřenou prac.smlouvu?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Každá práce má být uzavřená písemně.

Pokud by se ti třeba něco na pracovišti stalo, jak pak vysvětlíš, co si tam dělal? Jde i o daně, jak budeš danit něco bez smlouvy?

Další odpovědi
gecco

Jak souvisí jinde uzavřená pracovní smlouva s touto (´dohodou´)???

Možná, kdybys své myšlenkové pochody trošku ozřejmil, dalo by se ti odpovědět…

ivzez

Bez písemnné dohody jde o práci na černo,
za niž Vám hrozí pokuta od 10.000 do 100.000 Kč
(zaměstnavateli samozřejmě vyšší).