Musím mít trvalé bydliště?

musím mít trvalé bydliště nahlášené v družstevním bytě, v kterém bydlet nebudu (budu splácet anuitu a bude tam podnájemník), ale byt bude napsaný na mě..... ????

Nejlepší odpověď
anonym

Trvalý pobyt má dnes jen evidenční charakter bez ohledu na to, kde fyzicky bydlíte.
Akorát, že si na příslušném MÚ musíte vyřizovat všechny úřední záležitosti.

Další odpovědi
Ponytail

Nemusíte.

breberka

Nemusíte. Můžete mít trvalé bydliště tam, kde si ho nahlásíte.

samicek333

Nemusíš, známý má trvalé bydliště na radnici, tak jako bezdomovci, ale on myslím bydlí u přítelkyně.