Martanos

Musím mít technickou kontrolu když chci dát motorku do depozitu ?

Moto

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Ne pokud nebudeš jezdit, není potřeba STK, problém pak bude na STK (bez platné STK) s motorkou zajet, budeš ji tam muset dovézt na vozíku.

Další odpovědi
gecco

V ´momentě´, kdy dáváš RZ do depozitu, nemusí mít vozidlo platnou STK a ani nemusíš předkládat platnou pojistku (stačí TP, ORV a RZ).
Jakmile ale chceš RZ zpět, musí mít vozidlo i platnou STK, i uzavřenou platnou pojistku.

cukrar

Není třeba platnou TK, /STK je něco jiného 🙂/
Proto se to tam dává..