Galax

Musím mít souhlas od firmy?

Dobrý den chtěl bych na můj web umístit reklamní banner jedné firmy. Ale nemám od ní žádný souhlas, tak se chci zeptat, jestli když dám na můj web logo firmy odkazující na její web, tak jestli k tomu její souhlas potřebuji? Děkuji

Nejlepší odpověď
Cullinda

Nejjednodušší asi bude napsat do té firmy..
Ale logicky by to vadit nemělo. Naopak by měli být rádi za reklamu zdarma. Ovšem záleží na složení toho webu takže bych si raději souhlas vyžádala aby Vás třeba časem nenařkli, že jim kazíte pověst :)

Další odpovědi
151kbar151

Já na svůj web umístil banner a neptal jsem se, a za týden po umístění mi napsali na mail, že mi děkují za reklamu, tak nevím. Ale jiným by to mohlo vadit…