Musím jít také na přezkoušení, když mi ŘP odebrali na základě rozhodnutí soudu?

Byl jsem odsouzen za jízdu pod vlivem a po polovině mi soud upustil od zbytku trestu. Musím jít také na přezkoušení, když mi ŘP odebrali na základě rozhodnutí soudu? Zákaz řízení jsem měl na dobu 36 měsíců a po 18 mi upustili od zbytku trestu

Nejlepší odpověď
standa

Pokud jste měl ´papíry v čistírně´ déle jak 12 měsíců (myšleno i po zkrácení trestu), tak se přezkoušení nevyhnete.

Až si to přezkoušení v autoškole necháte udělat, tak pak si musíte nechat vrátit řidičák do 60 dní…, po této době to ´přezkoušení´ propadá.